BADEL 1862 d.d.
Plavac, berba 2024 0.75L
Plavac, kvalitetno vino
GTIN 03850112170620
0.75L
2024
12% alk.
Sastojci:
Grožđe,, stabilizirajuća sredstva: metavinska kiselina, gumi arabika, KONZERVANSI i ANTIOKSIDANSI: KALIJEV METABISULFIT. Punjenje se može odvijati u kontroliranoj atmosferi
| Nutritivne vrijednosti | 100 ml |
|---|---|
| Energija | 330 KJ / 79 kcal |
| Masti | 0 g |
| od kojih zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 1.0 g |
| od kojih šećeri | 0.2 g |
| Vlakna | 0 g |
| Bjelančevine | 0 g |
| Sol | 0 g |
Alergeni:
Sadrži SULFITE