IVO MILATIĆ Obiteljsko poljoprivredno gospodarstvo
PLAVAC MALI 0,75 LIT
IVO MILATIĆ Obiteljsko poljoprivredno gospodarstvo
GTIN 03857500048202
0,75L
2023
14,5% alk.
Sastojci:
Sulfiti, Limunska kiselina, Karboksimetil-celuloza
| Nutritivne vrijednosti | 100 ml |
|---|---|
| Energija | 354 KJ / 85 kcal |
| Masti | 0 g |
| od kojih zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 0,4 g |
| od kojih šećeri | 0,4 g |
| Vlakna | 0 g |
| Bjelančevine | 0 g |
| Sol | 0 g |
Alergeni:
Sadrži SULFITE