IVO MILATIĆ Obiteljsko poljoprivredno gospodarstvo
MILATIĆ CUVEE 0,75 LIT
IVO MILATIĆ Obiteljsko poljoprivredno gospodarstvo
GTIN 03857500048264
0.75L
2021
14.2% alk.
Sastojci:
SULFITI, Limunska kiselina, Karboksimetil-celuloza
| Nutritivne vrijednosti | 100 ml |
|---|---|
| Energija | 324 KJ / 80 kcal |
| Masti | 0 g |
| od kojih zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 1 g |
| od kojih šećeri | 1 g |
| Vlakna | 0 g |
| Bjelančevine | 0 g |
| Sol | 0 g |
Alergeni: