VUPIK plus d.o.o.
GOLDSCHMIDT FRANKOVKA 750 ML
VUPIK plus d.o.o.
GTIN 03858882610414
0.75L
Sastojci:
Grožđe, saharoza, SULFITI, gumi arabika (E414), limunska kiselina (E330), tanini
| Nutritivne vrijednosti | 100 ml |
|---|---|
| Energija | 407 KJ / 97 kcal |
| Masti | < 0.5 g |
| od kojih zasićene masne kiseline | < 0.1 g |
| Ugljikohidrati | < 0.5 g |
| od kojih šećeri | < 0.5 g |
| Vlakna | 0 g |
| Bjelančevine | < 0.5 g |
| Sol | < 0.01 g |
Alergeni:
Sadrži SULFITE