VUPIK plus d.o.o.
VINA VUPIK VRANAC BIB 3L
VUPIK plus d.o.o.
GTIN 03858882617109
3L
2025.
12.5% alk.
Sastojci:
Grožđe, gumi arabika (E414), kalijev sorbat (E202), metavinska kiselina (E353), kalijev metabisulfit (E224), punjeno u kontroliranoj atmosferi.
| Nutritivne vrijednosti | 100 ml |
|---|---|
| Energija | 309 KJ / 74 kcal |
| Masti | 0 g |
| od kojih zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 1.03 g |
| od kojih šećeri | 0.1 g |
| Vlakna | 0 g |
| Bjelančevine | 0 g |
| Sol | 0 g |
Alergeni:
Sadrži: SULFITI.