VUPIK plus d.o.o.
VINA VUPIK GRAŠEVINA B&B 3000ML
VUPIK plus d.o.o.
GTIN 03858882617437
3L
2025.
11,5% alk.
Sastojci:
Grožđe, kalijev sorbat (E202), kalijev metabisulfit (E224), karboksimetil-celuloza (E466), punjeno u kontroliranoj atmosferi.
| Nutritivne vrijednosti | 100 ml |
|---|---|
| Energija | 283 KJ / 68 kcal |
| Masti | 0 g |
| od kojih zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 0.8 g |
| od kojih šećeri | 0.19 g |
| Vlakna | 0 g |
| Bjelančevine | 0 g |
| Sol | 0 g |
Alergeni:
Sadrži: SULFITI.