DINGAČ poljoprivredna zadruga i vinarija
PELJEŠAC 0,75L
DINGAČ poljoprivredna zadruga i vinarija
GTIN 03859888108035
0.75L
Sastojci:
Grožđe, glicerol, glukoza, fruktoza, vinska kiselina, jabučna kiselina, MLIJEČNA KISELINA, pepeo, polifenoli
| Nutritivne vrijednosti | 100 ml |
|---|---|
| Energija | 415 KJ / 100 kcal |
| Masti | 0 g |
| od kojih zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 2.5 g |
| od kojih šećeri | 1 g |
| Vlakna | 0 g |
| Bjelančevine | 0.3 g |
| Sol | 0 g |
Alergeni:
Sadrži SULFITE