DINGAČ poljoprivredna zadruga i vinarija
PLAVAC 0,75L
DINGAČ poljoprivredna zadruga i vinarija
GTIN 03859888108042
0.75L
Sastojci:
Grožđe, glicerol, glukoza, fruktoza, vinska kiselina, jabučna kiselina, MLIJEČNA KISELINA, pepeo, polifenoli
| Nutritivne vrijednosti | 100 ml |
|---|---|
| Energija | 408 KJ / 98 kcal |
| Masti | 0 g |
| od kojih zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 2 g |
| od kojih šećeri | 0.4 g |
| Vlakna | 0 g |
| Bjelančevine | 0.3 g |
| Sol | 0 g |
Alergeni:
Sadrži SULFITE