PP ORAHOVICA d.o.o.
SILVANAC ZELENI 0,75L
PP ORAHOVICA d.o.o.
GTIN 03859888114050
0.75L
2025
13.5% alk.
Sastojci:
grožđe, metavinska kiselina (E353), kalijev metabisulfit (E224)
| Nutritivne vrijednosti | 100 ml |
|---|---|
| Energija | 336 KJ / 81 kcal |
| Masti | 0 g |
| od kojih zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 0.9 g |
| od kojih šećeri | 0.27 g |
| Vlakna | 0 g |
| Bjelančevine | 0 g |
| Sol | 0 g |
Alergeni:
SULFITI