ERDUTSKI VINOGRADI d.o.o.
Rose 0.75 kvaliteno
ERDUTSKI VINOGRADI d.o.o.
GTIN 03859889193177
0.75L
2024
12% alk.
Sastojci:
Grožđe, karboksimetil-celuloza (E466), kalijev metabisulfit (E224), kalijev sorbat (E202). Punjenje se može odvijati u kontroliranoj atmosferi.
| Nutritivne vrijednosti | 100 ml |
|---|---|
| Energija | 302 KJ / 73 kcal |
| Masti | 0 g |
| od kojih zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 1 g |
| od kojih šećeri | 0.17 g |
| Vlakna | 0 g |
| Bjelančevine | 0 g |
| Sol | 0 g |
Alergeni:
Sadrži SULFITE