OBITELJ ANTUNA ADŽIĆA, vl. Željko Adžić
GRAŠEVINA
OBITELJ ANTUNA ADŽIĆA, vl. Željko Adžić
GTIN 03859890469025
0,75L
2025
13,5% alk.
Sastojci:
Sadrži grožđe, antioksidanse ( sulfite), stabilizirajuća sredstva( kalijev sorbat, anastab i/ili metavinsku kiselinu). Također sadrži zanemarive količine masti, zasićenih masnih kiselina, bjelančevina i soli, stoga analize istih nisu provedene.
| Nutritivne vrijednosti | 100 ml |
|---|---|
| Energija | 318 KJ / 76 kcal |
| Masti | 0 g |
| od kojih zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 1,3 g |
| od kojih šećeri | 0.7 g |
| Vlakna | 0 g |
| Bjelančevine | 0 g |
| Sol | 0 g |
Alergeni: