VIZA MG d.o.o.
Vranac 1L
Vinea
GTIN 03859892866938
1L
2024
12% alk.
Sastojci:
Grožđe,stabilizirajuća sredstva gumi arabika
| Nutritivne vrijednosti | 100 ml |
|---|---|
| Energija | 349 KJ / 83 kcal |
| Masti | 0 g |
| od kojih zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 0.44 g |
| od kojih šećeri | < 0.5 g |
| Vlakna | < 0.2 g |
| Bjelančevine | 0 g |
| Sol | < 0.2 g |
Alergeni:
KALIJEV METABISULFIT